نامه‌ی سرگشاده‌ی طلاب و اساتید موسسه‌ی علمی تحقیقی مکتب نرجس (س) جهت آزادی خانم مرضیه هاشمی

636671860944034847_lg.jpg


بسم الله الرحمن الرحیم
وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّه وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِینَ"
اراده‌ی ما بر این است که بر مستضعفان روی زمین منت بگذاریم و آنان را پیشوایان و وارثین زمین قرار دهیم.

الا یا اهل العالم
روی سخنمان با شماست ای آزادگان و آزادی‌خواهان جهان!
هم‌زمان با استقرار نظام اسلامی در ایران، شرایط و بستر مناسب برای صدور دستاوردهای انقلاب اسلامی، فراهم گردید. انقلابي كه برخاسته از انديشه‌ی تابناك مردیست كه عقلانيت، عرفان و فقاهت را بر محور عدالت‌خواهی تنيد، با اتكا به قدرت لايزال الهی، كاخ طاغوت را درهم‌شكست و تحولی شگرف در جهان به‌وجود آورد که زمینه‌ساز رشد و گسترش نگرش توحیدی در جهان شد.
خانم مرضیه هاشمی (ملانی فرانکلین) با ندای ابراهیمی امام خمینی (ره) به دین اسلام مشرف شدند و وظیفه و تعهد خود را به اسلام به عنوان یک زن مسلمان مقیم ایران، منتقد عملکرد نظام سلطه و طرفدار جبهه‌ی مقاومت در قالب خبرنگار شبکه‌ی پرس‌تی‌وی و مستندساز ادا می کنند.
تاریخ به این امر اذعان دارد که همیشه نظام سلطه برای حفظ منافع خود، مترصد شناسایی و حذف افراد مخالف با اهداف خویش است. در همین راستا در سفر اخیر خانم هاشمی به آمریکا، که به دلایل خانوادگی صورت گرفته‌است، طی یک اقدام خشونت‌بار در کشوری که ادعای آزادی بیان و حفاظت از حقوق بشر را در کارنامه ی سراسر تناقض خود دارد، ایشان را دستگیر و به زندان منتقل نموده‌، و تحت شکنجه قرار داده‌اند؛ و در نهایت با ایشان رفتاری دور از شئون اسلامی شده است.
ما جمعی از اساتید و طلاب و کارمندان مکتب نرجس (سلام الله علیها ) بازداشت خانم هاشمی را غیر قانونی و برخورد پلیس آمریکا را با وی غیر انسانی خوانده و آن را محکوم می‌کنیم. عمیقاً معتقدیم بازداشت یک شهروند مسلمان آمریکایی بدون مقدمه و با رفتار تحقیرآمیز و غیرانسانی مامورین دولت آمریکا در اذیت و آزار این بانو نمونه‌ی بارز رفتارهایی‌ست که یک رژیم آپارتاید با شهروندان غیرسفیدپوست خود انجام می‌دهد.
ما از طرف مظلومان و آزادی‌خواهان و آزادگان جهان، خواهان عمل به هنگام مجامع بین‌المللی نسبت به برخورداری ایشان از کلیه‌ی حقوق اولیه و انسانی، و آزادی فوری و بدون قید و شرط ایشان هستیم.
و السلام علی من اتبع الهدی و صدق المرسلین


موسسه علمی تحقیقی مکتب نرجس (س)    Contact the author of the petition

Sign this Petition

By signing, I authorize موسسه علمی تحقیقی مکتب نرجس (س) to hand over my signature to those who have power on this issue.


OR

You will receive an email with a link to confirm your signature. To ensure you receive our emails, please add info@petitions.net to your address book or safe senders list.

Please note that you cannot confirm your signature by replying to this message.
Paid advertising

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...

Facebook