A börtönbe Orbán Viktorral választói félrevezetéséért!

Contact the author of the petition

This discussion topic has been automatically created of petition A börtönbe Orbán Viktorral választói félrevezetéséért!.


Anonymous

#1

2011-10-22 08:01

Egyetértek.

Guest

#2

2011-10-22 08:12

Már csak azért is, mert a beleegyezésem nélkül vette el a nyugdíj-megtakarításomat.
Tom

#3

2011-10-22 08:33

Miért kellet olyan pártra szavazni aki 1-szer már bizonyíthatott volna de nem tette?!Én nem rájuk szavaztam..!
Kateto

#4 Re:

2011-10-22 08:44

#2: -

A számból vetted ki a szót - tőlem sem kért rá engedélyt! :(


Guest

#5

2011-10-22 08:45

Bűnözőknek börtönben a helyük... a bűncselekménnyel szerzett vagyonelkobzással együtt....
Kateto

#6 Re:

2011-10-22 08:48

#3: Tom -

1etértek veled, de sajnos én az utóbbi 2 választást kihagytam ... - a következőt nem fogom, mégha csak 4kézlább tudok elmenni, akkor is leadom szabvazatom, sajna ellenük, mer akikre adni fogom kétlem, h meg tudnak győzni mások lesznek tettekben, de jelezni kell ezeknek az öntelt ..., nem tehetnek meg bármit, még 100%os támogatottság mellet sem, nem h csak 2/3osal!

Kateto

#7 Re:

2011-10-22 08:50

#5: -

A számból vetted ki mondandóm :)

Kateto

#8

2011-10-22 08:53

Azt nézve, csak akikről én tudok hány ember nem élte meg az elmúlt 1 évben a nyugdíj korát az Orbán Kormány "Szép, új világában", hányingerem lesz tőle, ahányszor csak meglátom a TVben Orbánt és minisztereit!

Guest

#9

2011-10-22 09:54

Minden politikust börtönbe illetve nem is oda hanem egy lakatlan szigetre ahol nincs se pénz se élelem.
Kateto

#10 Orbán Viktorhoz

2011-10-22 10:06

Elmúlt már az az idő, amelyben a hatalomra kerülők büntetlenül átírhatták elődeik történelmét ifjú kortársaik számára, akik még nem élték át azt személyesen, ma már nem csak az elődeiktől hallhatják mi történt a múltban, sőt nem csak írott anyagokban, amit könnyű volt megsemmisíteni, aztán átírni ... Ma itt van az internet, amelyre felkerülnek videókba a történések és azokat hiába tiltassák le a hatalmat gyakorlók, mert több milliónyi példány készül még az előtt belőlük, más szókkal Orbán Viktor és társai leáldozott a: Nérók, Sztálinok, Hitlerek, Bush, s nem soká a Obama, Orbán Viktorok államelnökök kora és remélem nem is kerülhetnek hatalomra ezután már!!!

Guest

#11

2011-10-22 12:38

Nem faj a hulyeseg? Talan bortonbe minden orszaggyulesi taggal minimum a rendszervaltastol....
Meg bortonbe az egesz neppel amiert ezt elturi!
Emberek ebredjetek mar fel!!!
Vastag G

#12

2011-10-22 12:41

Sok problémát megoldana ha Orbán börtönbe menne , igaz kedves szoci testvérek???
Barmok gyülekezete

Guest

#13

2011-10-22 13:11

Aláírtam csak érjünk már el vele valamit!!!!!!

Guest

#14

2011-10-22 13:12

egyetértek a lényegével, mivel becsapta a választóit elsősorban, aztán az ország olyan többi lakóját is akik nem rá szavaztak, szöges ellentétét teszi a választási igéreteinek(sajnos erre volt már példa előtte is, és pont ők voltak akik a legjobban kiabáltak és kritizálták akkor az elődöket, és lám ők ugyanezt csinálják. pedig pont a fidesz volt az akik akkor azt mondta emiatt, hogy az elődök hazudtak megvezették a népet.) nos ők ugyanazt a verziót folytatják csak keményebben és sokkal gátlástalanabbul, nem néznek semmit, visszaélnek a helyzetükkel, nyomorba sőt, az ellehetetlenüléstől és kilakoltatástól félő embereket (pont az ő rendelkezéseik kapcsán)halálba menekülnek az emberek, egyre többen válnak hajléktalanná családostul, sőt miután sajnos olyan törvényeket hoznak hogy rengeteg ember lesz kilakoltatva, igy aztán családok szétszakadnak, mivel a gyereket elveszik a családtól ilyenkor, ez embertelen és a népirtás egy fajtája. A beteg embereket megsarcolja, válogatás alapján kaphat gyógyszert ezentul aki nem kövér, aki nem dohányzik. Mi ez ha nem a személyes életembe való beavatkozás. Mi ez ha nem az otthonomba való kéretlen betolakodás.Zsarolás és mindemellett mivel az idős emberek is fizették a tb-t ez a gyógyulástól való kiméletlen kizárás. és még folytathatnám.

Guest

#15

2011-10-22 16:58

A FIDESZ attól a naptól fogva hazudik ,mióta sikerült hazugsággal a hatalomra jutása
Orbán elmegy 23 án ,de nem azért mert fontos dolga van .azért mert gyáva .
Kateto (Csóka József)

#16 Re:

2011-10-27 13:01

#1: -

Azt kívánom, hogy rokkanjanak le, de minél előbb, hogy ÉLVEZHESSÉK ők is törvényeik gyümölcsét, pl. a nyugdíjreformjukat!!!


Guest

#17 Re:

2011-10-27 13:04

#1: -

Azt kívánom, hogy rokkanjanak le, de minél előbb agyilag (utcaseprőnek jók lesznek), hogy ÉLVEZHESSÉK ők is törvényeik gyümölcsét, pl. a nyugdíjreformjukat!!!


Guest

#18 Re: Re:

2011-10-28 06:44

#16: Kateto (Csóka József) - Re:

ÉBRESZTŐ: 1/10/27/bombakent-robbant-a-minimalberterv/ !!! Visszahozzák Orbánék Magyarországra a cselédsorsot emberek százezreinek ... :( :( :(

Guest

#19 Re: Re:

2011-10-28 18:47

#17: - Re:

Orbán Viktorék az életem tették tönkre agyrém törvényeikkel. Mikor bűnhődnek meg érte?!