نامه اعتراضی دستیاران رادیولوژی به دکتر فاضل


بسمه تعالی
ریاست محترم سازمان نظام پزشکی کشور
جناب آقای دکتر فاضل
با سلام و تحیات

 پیرو مشکلات گسترده و اختلال در روند آموزشی دستیاران رادیولوژی کشور متعاقب ابلاغ بخشنامه های مربوط به مجوز انجام سونوگرافی توسط پریناتولوژیستها و بخشنامه  اخیر  در ارتباط با حق انجام سونوگرافی و دریافت وجه توسط متخصصین زنان هفته گذشته گردهمایی اعتراضی در مقابل وزارت بهداشت و جلسه ای در سازمان نظام پزشکی برگزار گردید و در این جلسه معاونت محترم درمان وزارت بهداشت جناب آقای دکتر جان بابایی، ضمن تایید مشکلات موجود، قولهایی مبنی بر رفع این مشکلات دادند. متاسفانه پس از این جلسه و بازگشت دستیاران، شاهد برخوردهای نامتعارف و قهری حراست و کمیته انضباطی دانشگاه ها به صورت هماهنگ و کشوری  با دستیاران رادیولوژی هستیم. مسلما حق اعتراض مدنی جهت استیفای حقوق مطابق با قوانین رسمی کشور برای همه شهروندان محفوظ است به خصوص آنکه این اعتراض جنبه آموزشی داشته و در جهت ارتقای کیفیت سلامت جامعه بوده است.
لذا خواهشمند است پیگیری فوری موضوع  احضار و برخوردهای قهری و  امنیتی با دستیاران رادیولوژی از جانب وزارت بهداشت بفرمایید

با تشکر

 

 

 


رونوشت: ریاست شورای عالی نظام پزشکی کل کشور، جناب آقای دکتر ظفرقندی


سازمان نظام پزشکی    Contact the author of the petition

Sign this Petition

By signing, I authorize سازمان نظام پزشکی to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


OR
Paid advertising

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...