تور مالدیو

بنای یادبود سونامی - شاهد آرامش
سونامی-بنای1
همانطور که از نام آن مشخص است، بنای یادبود سونامی یادبودی برای قربانیان سونامی ویرانگر سال 2004 است که در Boduthakurufaanu Magu در جنوب شرقی ماله واقع شده است. این بنا به عنوان یادبودی برای قربانیان سونامی ویرانگر سال 2004 که جان 74 شهروند مالدیوی را گرفت، و بنای یادبود تور مالدیو به عنوان چراغ امید پس از تراژدی ایستاده است. بنابراین، این مکان به فضایی آرام برای انعکاس وقایع سرنوشت‌ساز تبدیل می‌شود. روز. ساحل نزدیک نیز یک مکان محبوب موج سواری است. اگر به دنبال دانستن حقایق خاصی از تاریخ هستید، باید از این مکان دیدن کنید. 20 گوی فولادی که بناهای تاریخی را احاطه کرده اند نمادی از جزایر مرجانی کشور هستند، در حالی که ستون های برآمده نشان دهنده امواج سونامی هستند. این یکی از مکان های گردشگری ایده آل در مالدیو است که باید از آن بازدید کرد.
بهترین مکان برای اقامت: Kurumba Maldives،، تعطیلات ساحلی هاتا، تعطیلات فصلی، Point Inn


Sign this Petition

By signing, I authorize touranima to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


OR

You will receive an email with a link to confirm your signature. To ensure you receive our emails, please add info@petitions.net to your address book or safe senders list.

Please note that you cannot confirm your signature by replying to this message.
Paid advertising

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...