فلزیاب ممکن است از کاوشگر الکتریکی


سایر دستگاه های فلزیاب ممکن است از کاوشگر الکتریکی برای جستجوی اجسام مدفون استفاده کنند. کاوشگرهای الکتریکی سیگنالی را از طریق خاک یا رسانه های دیگر ارسال می کنند و هر جسم فلزی یافت شده باعث تغییر در سیگنال می شود. این دستگاه ها تخصصی هستند و اغلب توسط متخصصان در محیط های صنعتی، نظامی و غیره استفاده می شود.

فلزیاب ها همچنین در بررسی های ژئوفیزیکی مورد استفاده قرار می گیرند، جایی که از آنها برای تشخیص تغییرات در ساختار زمین شناسی زمین استفاده می شود. بسیاری از شرکت ها از فلزیاب های دستی برای جستجوی اقلام گم شده و اشیاء فلزی پنهان شده در داخل اشیا استفاده می کنند. این فلزیاب ها ممکن است از نظر طراحی متفاوت باشند. برخی ممکن است از یک کاوشگر دستی استفاده کنند، در حالی که برخی دیگر از فناوری پیشرفته تری برای تولید نتیجه جستجوی دقیق تر استفاده می کنند.

فلزیاب ها در کاربردهای مختلفی استفاده می شوند و می توانند در تشخیص اجسام فلزی پنهان بسیار موثر باشند. چه به دنبال اقلام سرگرمی، مصنوعات مدفون، مواد منفجره، سلاح‌ها یا سایر اشیاء فلزی باشید، یک فلزیاب می‌تواند به یافتن چیزی که در جستجوی آن هستید کمک کند. چه از یک ردیاب دستی حرفه ای استفاده کنید یا از یک دستگاه پیچیده تر و تخصصی تر، فلزیاب ها ابزاری عالی برای جستجوی اجسامی هستند که ممکن است با وسایل دیگر پیدا کردنشان سخت باشد. از علاقه مندان گرفته تا پرسنل امنیتی، فلزیاب ها روشی کارآمد و دقیق برای تشخیص و مکان یابی اشیاء فلزی ارائه می دهند.


طلایاب ها دستگاه هایی هستند که برای تشخیص فلزات مدفون در زمین استفاده می شوند و معمولاً از القای الکترومغناطیسی برای تعیین وجود فلز استفاده می کنند. فلزیاب ها برای جستجو و شناسایی فلزات پنهان در یک محیط، معمولا به عنوان بخشی از یک سیستم امنیتی بزرگتر استفاده می شوند. فلزیاب ها در محیط های مختلفی از فرودگاه ها و مرزها گرفته تا گنج یابی و باستان شناسی استفاده می شوند. با فلزیاب مناسب و استفاده ماهرانه، می توان فلزات در هر شکل و اندازه ای را شناسایی و شناسایی کرد.

گنج یاب ها در طیف وسیعی از اشکال و اندازه ها هستند که متناسب با هر زمینه ای هستند. دستگاه های دستی اغلب در فرودگاه ها و فضاهای عمومی مانند فلزیاب ها در ورودی موزه استفاده می شود. فلزیاب‌های متحرک در مقیاس بزرگ‌تر هستند و می‌توانند بدن انسان را برای اقلام فلزی در عرض چند ثانیه اسکن کنند و در مکان‌های با امنیت بالا مانند فرودگاه‌ها و کنسرت‌های بزرگ محبوب شوند. فلزیاب های جستجوی زمینی گاهی اوقات به عنوان طلایاب متمایز شناخته می شوند و برای مکان یابی فلزات عمیق تعبیه شده استفاده می شوند.

Sign this Petition

By signing, I accept that ALBARO will be able to see all the information I provide on this form.

We will not display your email address publicly online.

We will not display your email address publicly online.


I give consent to process the information I provide on this form for the following purposes:
Paid advertising

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...