Про офіційну позицію ВГО Кінологічна спілка України щодо роботи українських суддів FCI на території РФ

                                     Президенту Всеукраїнської громадської організації                                                                «Кінологічна спілка України»                                                                                              Оніщенку Г.Г.  

 

                             Шановний Георгію Григоровичу!       

Ми – громадяни України та члени Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна спілка України»  – звертаємося до Вас, як до обраного на з’їзді Президента  громадської організації (що є не лише повноправним членом Federation Cynologique Internationale, а й потужною громадською організацією України), який наділений правом представляти її у відносинах із сторонніми фізичними та юридичними особами, з проханням висловити публічно Вашу позицію щодо роботи українських експертів на території РФ та зокрема участі віце-президентки ВГО «Кінологічна спілка України» Склярової О.П. в якості офіційно запрошеного судді у традиційній бренд виставці «Моя Москва 2021», що буде проводитись в Москві у 4 квітня поточного року.       

Зазначена виставка відбудеться на території держави, яку визнано в Україні державою-агресором і щодо якої застосовано санкції не лише Україною, а й багатьма державами Світу. Держави, які нас підтримують у протистоянні Російській Федерації, з власної волі суттєво обмежили співробітництво з нею, попри шкоду своїм майновим інтересам, обмеживши – серед іншого – постачання своїх передових новітніх технологій і товарів та послуг цій державі-агресорові. Причому, останнім часом відбувається посилення застосування міжнародних санкцій до Російської Федерації з боку США, держав, що входять до складу ЄС та інших держав.   

     А матеріальні збитки та біль, що були як спровоковані, так і заподіяні діями Російської Федерації на території суверенної України, навіть важно переоцінити. Від російської агресії постраждало багато і членів ВГО «Кінологічна спілка України»: втратили майно, житло, а дехто – і життя.   

     Відтак, у нас викликають обурення і категоричне несприйняття факти того, що експерти та посадові особи КСУ беруть участь у заходах РКФ на території РФ, що використовується ворожою пропагандою як підтвердження миролюбивої політики РФ водночас с веденням нею агресивних військових дій на території нашої країни. Зокрема той факт, що віце-президентка ВГО «Кінологічна спілка України» Склярова О.П. братиме участь – в якості офіційно запрошеної особи, яка представлятиме там Україну – в заході, організованому на території держави-агресора Російської Федерації.      

  Зважаючи на викладене, просимо Вас висловити офіційну позицію ВГО «Кінологічна спілка України», яку Ви представляє як її Президент в період між її з’їздами,  щодо участі Склярової О.П. у заході на території Російської Федерації, про який ідеться вище, та щодо роботи експетів КСУ на території РФ


Даніле Анна    Contact the author of the petition

Sign this Petition

By signing, I accept that Даніле Анна will be able to see all the information I provide on this form.

We will not display your email address publicly online.

We will not display your email address publicly online.


I give consent to process the information I provide on this form for the following purposes:
Paid advertising

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...