Про офіційну позицію ВГО Кінологічна спілка України щодо роботи українських суддів FCI на території РФ

                                     Президенту Всеукраїнської громадської організації                                                                «Кінологічна спілка України»                                                                                              Оніщенку Г.Г.  

 

                             Шановний Георгію Григоровичу!       

Ми – громадяни України та члени Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна спілка України»  – звертаємося до Вас, як до обраного на з’їзді Президента  громадської організації (що є не лише повноправним членом Federation Cynologique Internationale, а й потужною громадською організацією України), який наділений правом представляти її у відносинах із сторонніми фізичними та юридичними особами, з проханням висловити публічно Вашу позицію щодо роботи українських експертів на території РФ та зокрема участі віце-президентки ВГО «Кінологічна спілка України» Склярової О.П. в якості офіційно запрошеного судді у традиційній бренд виставці «Моя Москва 2021», що буде проводитись в Москві у 4 квітня поточного року.       

Зазначена виставка відбудеться на території держави, яку визнано в Україні державою-агресором і щодо якої застосовано санкції не лише Україною, а й багатьма державами Світу. Держави, які нас підтримують у протистоянні Російській Федерації, з власної волі суттєво обмежили співробітництво з нею, попри шкоду своїм майновим інтересам, обмеживши – серед іншого – постачання своїх передових новітніх технологій і товарів та послуг цій державі-агресорові. Причому, останнім часом відбувається посилення застосування міжнародних санкцій до Російської Федерації з боку США, держав, що входять до складу ЄС та інших держав.   

     А матеріальні збитки та біль, що були як спровоковані, так і заподіяні діями Російської Федерації на території суверенної України, навіть важно переоцінити. Від російської агресії постраждало багато і членів ВГО «Кінологічна спілка України»: втратили майно, житло, а дехто – і життя.   

     Відтак, у нас викликають обурення і категоричне несприйняття факти того, що експерти та посадові особи КСУ беруть участь у заходах РКФ на території РФ, що використовується ворожою пропагандою як підтвердження миролюбивої політики РФ водночас с веденням нею агресивних військових дій на території нашої країни. Зокрема той факт, що віце-президентка ВГО «Кінологічна спілка України» Склярова О.П. братиме участь – в якості офіційно запрошеної особи, яка представлятиме там Україну – в заході, організованому на території держави-агресора Російської Федерації.      

  Зважаючи на викладене, просимо Вас висловити офіційну позицію ВГО «Кінологічна спілка України», яку Ви представляє як її Президент в період між її з’їздами,  щодо участі Склярової О.П. у заході на території Російської Федерації, про який ідеться вище, та щодо роботи експетів КСУ на території РФ


Даніле Анна    Contact the author of the petition

Sign this Petition

By signing, I authorize Даніле Анна to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


OR

You will receive an email with a link to confirm your signature. To ensure you receive our emails, please add info@petitions.net to your address book or safe senders list.

Please note that you cannot confirm your signature by replying to this message.
Paid advertising

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...