O sustinem pe Hermina din Danemarca sa il aduca acasa pe William

Contact the author of the petition

This discussion topic has been automatically created of petition O sustinem pe Hermina din Danemarca sa il aduca acasa pe William.


Guest

#1

2016-05-22 09:02

Pt ca orice copil are nevoie de mama lui langa el nu printre straini
Gheorghe Neli

#2

2016-05-22 10:06

Nimeni si nimic in lume nu poate inlocuii o mama,este cuvantul cel mai sfant


Guest

#3

2016-05-22 12:10

Câți români sunt, oare, astfel batjocoriți în Europa?!

Guest

#4

2016-05-22 17:33

Så facetii posibillitatei så primeacå Mama coppilasul inapoi!! Cå din partea am mea ,plur si sinplu ,båtaie de joc ,cå nimen nu este alutår så le ajutå ! Distruge si Mama si coppilu ! Si plus cå cetåcean Romån!

Guest

#5

2016-05-22 21:38

Pentru va am cunoscut-o pe aceasta femeie,este o mama impecabila.statul danez ca si cel norvegian rapeste copiii de la parinti buni va da ii dea lesbiencelor si homosexualilor care nu pot avea copii ca D-zeu a Lasat pe Adam si eva nu pe Adam si Adam....


Guest

#6

2016-05-22 22:17

Ce amatori danezii ăștia, ce știu ei despre ce își dorește un copil si de ce nu își privește mama in ochi, sa își vadă de țara lor cu traiul lor ridicat si stilul lor de viața bun si sa ne lase pe noi in pace sa ne creștem plozii cum ne taie capul...mama lor de occidentali fura progeniturile romanilor sa le dea la popopnari si la lesbiene sa le fie rusine!


Guest

#7

2016-05-23 05:08

Orice copil are nevoie de mama si nici-o mama nui mai buna, decat mama care ia dat viata.

Guest

#8

2016-05-25 20:16

Am semnat petitia pentru ca nu sunt de acord cu incalcarea drepturilor de parinte, oricare ar fi tara cu diavolesc sistem de smulgere a copiilor de la sanul mamei. Ca si mama, bunica si cadru medical in devenire stiu ca cele mai importante in viata unui bebelus sunt: laptele matern prin care i se dezvolta sistemul imunitar si rezistenta la microorganisme, afectiunea pe care doar un parinte biologic o poate oferi si dragostea.


Guest

#9

2016-05-26 19:58

Pentre ca parintele/mama sa primeasca copilul inapoi, e un drept pe care nimeni nu trebuie si nu are voie sa-l incalce.

Guest

#10

2016-05-27 05:56

Veniti in tara si nu mai stati nici o clipă in Sodoma și Gomora...

Guest

#11

2016-05-27 06:35

locul oricarui copil e linga mama

Guest

#12

2016-05-27 08:10

sunt mamă şi doresc să fiu alături de toţi părinţii care au fost atacaţi în mod nedrept de către un sistem secularizat ce doreşte distrugerea familie şi a tuturor valorilor creştine pe care ni le-a lăsat Dumnezeu ca model unic de viaţă. Mă rog pentru toate familiile puse în pericol de cei care doresc să distrugă moralitatea creştină, le doresc să nu îşi piardă credinţa în Domnul Isus şi într-o zi îşi vor primi copiii înapoi. Să nu uităm ceea ce spune Cuvântul Domnului despre copiii pe care El ni i-a dat :

Copiii sunt un dar de la Domnul (Gen. 48:8-9)

Copiii sunt o moștenire și o răsplată (Ps. 127:3)

Copiii sunt săgeți cu care să ții piept dușmanului în ziua cea rea  (Ps. 127:4-5)

Copiii sunt un izvor de bucurie (Ps. 113:9)

Copiii sunt cununa părinților (Prov. 17:6)

Abuzarea copiilor este foarte gravă (Mat. 18:1-6)

Educarea lor este o prioritate (Efes. 6:1-4)

Creștinismul este mereu la o sigură generație de dispariție. Dacă neglijăm copiii distrugem viitorul poporului ales pentru care s-a jertfit Domnul Isus. 

Dumnezeu să-şi  binecuvânteze copiii!

Mihaela Mihai


Guest

#13

2016-05-27 11:28

Dumnezeu va face dreptate tuturor parintilor carora li s-au furat copii, dar va fi vai de cei care si-au vandut sufletul pentru niste bani.
Domnul sa mangaie si sa intareasca pe toti acesti parinti, si sa facaca acesti copii sa nu uite pe parintii lor ci mereu sa spuna ca vor la mama si la tata.

Guest

#14

2016-05-27 12:13

Pt. a se inapoia toti copii familiilor.Familia este forma pe care a dat-o Dumnezeu de a se ingriji de cresterea si educarea copiilor.Ei sunt darul Lui ,si pt.fiecare copil Dumnezeu a ales o familie,formata din barbat si femeie.

Guest

#15

2016-05-27 12:23

Am semnat petitia pentru ca. sant mama si inteleg durerea unei mame ,pentru ca. nici un copil nu trebuie despartit de mama si tata ,de familia in care sa nascut Prima institutie facuta de Dumnezeu a fost familia ,care era alcatuita din omul Adam si femeea Eva Nimeni nu are dreptul la copilul tau copii nostri .sant daruri binecuvantate de la Dumnezeu Vreau ca mama acceasta sa-i primeasca inapoi copilasul.

Guest

#16

2016-05-27 12:27

Pt ca un copil nu trebuie niviodata indepartat de mama lui.

Guest

#17

2016-05-27 14:28

E strigator la cer ce se intampla in lumea asta "civilizata"

Guest

#18

2016-05-27 14:53

Nu stiu pana unde va ajunge diavulul savia copiii de la mame..ce vremuri oribile..ne ucid incet dar sigur..dar Dumnezeu stiu k nu va lasa sa invinga demonii..Rog pe bunul Tata sa ne salveze de Belzebut care e furios..nu mai are multa vreme..!!!!

Guest

#19

2016-05-27 15:02

Este o barbarie ce i s-a facut acestei mame.Este furt de copii.Cu siguranta sunt interese ascunse.Suntem cu totul impotriva acestei organizatii.Va rugam dati copilul inapoi.

Guest

#20

2016-05-27 16:08

cum dovedesc danezii ca un copil de citeva saptamini nu o suporta pe mama biologica care il iubeste si il alapteaza ? oare ce martori o fi avut copilasul care sa spuna ca nu isi suporta mama,ca doar un copilas de citeva saptamini nu poate vorbi.probabil ca au vrut sa il ia din burta mamei de cind sa zamislit caci nu e probabil normal nici sa il poarte in burta mama biologica ,dar nu au reusit  ,caci aveau motiv caci nici in burta mamei nu se uita copilasul in ochii mamei .doamne fereste ne ,caci acum lumea se invirte cu fundul in sus .


Guest

#21

2016-05-27 17:00

Pentru ca sunt si eu mama si imi imaginez ce greu trebuie sa ii fie acestei mame..
Sper sa i se faca dreptate..si sa ii inapoieze copilul..va dati seama atata timp sa nu poata sa isi vada copilul..sa il stranga in brate..
Sper sa se ia masuri..Dumnezeu sa aiba mila!

Guest

#22

2016-05-27 18:28

In primul rand pt ca sunt mama, apoi suntem chemati sa suferim cu cei ce sufera, si realizez cat de mult sunt atacate familiile, si cat de necesar este ca sa ne ridicam ochii in sus de unde ne vine ajutoru. Doamne ai mila, Doamne da izbanda.

Guest

#23

2016-05-28 00:28

Dumnezeu da copii parintilor nu autoritatilor de asa zisa protectie a copilului . Nici un parinte nu ar treebuii sa treaca prin pierderea unui copil , insa Dna Hermina a pierdut doi !
George Danciu
Guest

#24

2016-05-28 00:59

Susțin această mamă, disperată de a fi abuzată în dreptul ei legitim, de-a-și crește copilul, de a-l iubi și educa. Nimeni și nimic nu poate suprima sau înlocui dragostea și locul mamei lângă copilul născut de ea. Apoi e și dreptul copilului, încălcat. Susținem cu toată convingerea, deopotrivă, mama și copilul, în această ordine, ca monolit! God bless you!


Guest

#25

2016-05-28 10:52

Doresc ca sa fie ajutate mamele sa-si creasca copii. Nici un copil nu trebuie despartit de mama care la nascut.