VÉDJUK MEG KRISNA-VÖLGYET ÉS A SZENT TEHENEKET!

Quoted post


Guest

#144

2011-12-05 10:05

Nem hinném, hogy itt bármiféle egyházüldözés lenne szó, meg a kormány rászállt volna az egyházra....habár az tudom, hogy az Illuminatinak egyik terve, hogy eltöröljék a Földről a vallásokat, e szerintem most semmi ilyesmit nem gondolok...

Itt csak arról van szó, hogy a kormányokat most rendesen megszorítják és az adósságok visszafizetése miatt már arra kényszerülnek, hogy ahonnan csak lehet elvegyék a pénz...mindenhonnan elveszik a pénzt vagy egyáltalán nem is jut...iskolákat nem képesek már fűteni....egy csomó gyerek éhezik itt a XXI. században

Kormányok részérül érthető nekem legalábbis, hogy igen sajnos luxus dolog egyházak tömegét eltartani...a globális pénz orientált, adósság alapú társadalomban a kormánynak nyűgös és jobb nak látják ahol lehet ott levágnak..

Meg kell érteni a szerencsétlen kormányokat, hogy egy kényszer alatt cselekednek és amit lehet átlehet hidalni a jogi ködös határozatokat, tisztázni lehet, de amit Maharaja mondott az állam nem tart igényt Krisna völgyére.

Háború folyik a nemzetek ellen ezt meg kell érteni. Nagyon sok ellenzéki híroldal most igen csak felkapta ezt a hírt és ezt is azért teszik, hogy bizonyítsák a kormány illegitimitását

Felesleges tüntetni szerintem ez nem jó dolog

Replies


Guest

#474 Re:

2011-12-06 13:47:30

#144: -

A Somogyvámosi Krisnavölgy területét az egyház saját pénzéből vásárolta meg!A kormánynak ennek fenntartása semmi pénzébe nem kerül, viszont Magyarország egyik legnagyobb turisztikai látványossága..ha már a pénzről van szó!

De mindenképpen etikátlan, hogy az állam olyan helyzetet teremt a törvényalkotásban amivel jogtalanul veheti el mások tulajdonát, korlátozza jogaikat!Ha saját házadat akarnák elvenni ok nélkül amit a saját pénzedből vettél, te mit szólnál hozzá?