FREE Leo Beránek

4BCB4DB4-3441-425A-A3DF-AB5A75AC2B8A.jpegLeo Beránek- K.O. před klubem Atelier Praha.

 83448BAF-755C-40AC-894D-E0EE8AB9AAB4.jpegLeo Beránek, bývalý účastník reality show, raper a amatérský zápasník v thajském boxu byl obviněn a následně odsouzen k šesti letům odnětí svobody za těžké ublížení na zdraví s trvalými následky. Nyní si odpykává trest ve věznici Praha -Pankrác,kam byl přemístěn z vazební věznice Praha-Ruzyně.

K incidentu došlo 1.5.2018 v ranních hodinách před klubem Atelier v ulici Rybná. Media k věci uvedla jen tolik, kolik se hodilo policii a státnímu zastupitelství. K samotnému incidentu je třeba uvést pravdu, která se ani z části nedostala na veřejnost.

Klub Atelier 11.5.2018 : Leo Beránek se baví uvnitř v klubu s přáteli, když v tom zahlédne Martina Luláka, v Praze notoricky známého narkomana a dealera pervitinu. V tu noc byl opravdu přepálený, jakdoslova vypověděla většina svědků včetně dívky, kterou fyzicky napadl. Leo si během večera všimne, že Martin Lulák odvádí násilím ven z klubu svědka Daniela Kozáka, kterého několikrát udeří pěstmi do obličeje přímo pod kamerou Policie Čr v ulici Rybná.

Leo to přejde jako většinu potyček, které už zažil v centru Prahy stovky. V ranních hodinách vychází ven na Ulice , kde se nachází skupina několika lidí včetně svědkyně Venduly Smolové, kterou Leo zná osobně. Leo si všimne ležícího muže (D.Kozáka),který zrovna inkasuje další sodu ran pěstí a kopů od nepříčetného feťáka Martina Luláka.

V tom se rozhodla zakročit Vendula Smolová se záměrem pomoct ležícímu D.Kozákovi. Agresor M.Lulák, ozbrojen nožem na přesce svého opasku, se otočí a hrubě napadne drobnou dívku,kterou chytne pod krkem a odhodí způsobem,že se dívka sotva udrží na nohou. V tu chvíli už to přestalo být Leovi lhostejné.

Okřikne agresora, který ihned změní směr a přistoupí do bezprostřední blízkosti Lea Beránka a to se slovy : „ Co je? Chceš taky vyfasovat“ ? Leo z vlastních zkušeností ví,že vyčkávat na první úder útočníka se nejen nevyplácí,ale dokonce není ani povinností inkasovat první úder ,aby mohl zahájit sebeobranu.

K sebeobraně zvolí úder otevřenou dlaní a to právě proto, aby nezpůsobil vážné zranění,ale aby útočníka tzv.nahulil a zabránil tak nepříčetnosti, která se stupňovala. M.Lulák však vrací úder a to úder pěstí. Leo úder očekává a tak se mu dokáže vyhnout. Leo použije kombinaci tří úderů z levé ruky, opět otevřenou dlaní, nikoliv pěstí.

Kombinaci chce zakončit kopem na stehno tzv. low- kick,aby útočníka znehybnil. Vše trvá v rámci setin sekundy. M.Lulák po posledním úderu otevřenou dlaní padá k zemi,hlavou do trajektorie mířeného kopu na stehno. Kop tak přistane přímo na sanici M.Luláka,který ihned upadá do bezvědomí. To však Leo neví s jistotou. Stále má na paměti útočníkův nůž a tak se ihned odebere z místa činu. Stihne mu však zajistit záchrannou službu skrz ochranku klubu.

M.Lulák se do příjezdu RZ probere z bezvědomí a rychlou pomoc odmítne i přesto,že má otevřenou zlomeninu čelisti a těžký otřes mozku. Množství pervitinu, které má u sebe by u něj na sále nejspíš našli a tak se rozhodne dorazit do nemocnice vlastní cestou. Druhý den podepíše revers. Za týden už je spatřen několika svědky jak si v centru Prahy aplikuje nitrožilně pervitin.

Nedostaví se ani na domluvená vyšetření,lítá po Praze,nespí,neregeneruje se a Leovi mezitím narůstá délka trestu, která se odvíjí od toho, jak dlouho se dotyčná osoba hojí. Týden po incidentu se snaží Leo kontaktovat M.Luláka , aby zjistil jeho zdravotní stav. Ten však vzápětí informuje policii a oznámí jim,že chce ovlivňovat jejich případ.

Na toto konto státní zástupkyně uvaluje na Lea Beránka koluzní vazbu. Mezitím se Leo dozvídá ze spolehlivého zdroje z řad policistů.že M.Lulák patří k jejich koňům.Je to jeden z těch,co napomáhá rozlousknout policii případy do kterých je sám vždy ale bezúhonně namočen.

Přestože všichni svědci mluvili ve prospěch Lea,včetně napadené dívky a napadeného muže,dokonce sám M.Lulák se u soudu doznal,že oba fyzicky napadl,Leo Beránek odchází od soudu s trestem šesti let. Kdežto M.Lulák nemá ani přestupek a po tom , co napadl dva lidi beztrestně opouští jednací síň.

Ať žije česká justice, pomáhat a chránit,pravda vítězí.

Leo Beránek není andílek. Gauner? Ano možná,ale 1.5.2018 chtěl jenom pomoct

bezbrannému muži a mladé dívce.

Leo beranek by měl dostat amnestii a být propuštěn z vězení

Sign this Petition

By signing, I authorize Otto Ferocity to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.

We will not display your email address publicly online.

We will not display your email address publicly online.
Paid advertising

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...