sameenasadi


هنگام استفاده از فلزیاب، رعایت پروتکل مناسب بسیار مهم است. ابتدا مقررات محلی منطقه ای را که در آن جستجو می کنید بررسی کنید و هرگز به زمین های خصوصی تجاوز نکنید. هنگام جستجوی یک منطقه، مهم است که هرگز عمیق‌تر از 6 اینچ حفاری نکنید، زیرا این امر می‌تواند به آثار باستانی مدفون یا اشیاء دیگر آسیب برساند. هنگام برداشتن اشیا از زمین، مراقب محیط زیست باشید و هر اقدام لازم را برای محافظت از منطقه انجام دهید.

به طور کلی، فلزیاب ها یک راه عالی برای یافتن گنجینه های پنهان و کشف مصنوعات مدفون هستند. آنها همچنین می توانند برای مکان یابی مواد خطرناک مانند اسلحه، مواد منفجره و اشیاء فلزی استفاده شوند. مهم است که قبل از استفاده از فلزیاب با قوانین و مقررات منطقه آشنا شوید و هنگام جستجو پروتکل مناسب را رعایت کنید. بنابراین اگر به دنبال کمی گنج پنهان هستید، یک فلزیاب ممکن است تنها ابزاری باشد که برای انجام کار به آن نیاز دارید.

فلزیاب ابزاری است که برای یافتن اجسام، فلزات یا مواد معدنی مدفون در زیر سطح زمین استفاده می شود. فلزیاب ها در تنظیمات مختلفی استفاده می شوند، از پست های بازرسی امنیتی و فرودگاه ها گرفته تا حفاری های باستان شناسی و تلاش های امدادی در بلایای طبیعی. فلزیاب ها نیز توسط علاقه مندان برای یافتن سکه ها، جواهرات، آثار و سایر اشیاء مدفون در زمین استفاده می شود.

گنج یاب ها از دستگاهی به نام سیم پیچ استفاده می کنند که وسیله ای است که میدان الکترومغناطیسی را جستجو و ایجاد می کند. سیم پیچ ها زمانی که جریانی به آن ها می رسد میدان مغناطیسی ایجاد می کنند و این میدان مغناطیسی دائماً به دنبال اجسام فلزی است. هنگامی که یک جسم فلزی قرار می گیرد، سیم پیچ سیگنالی را به اپراتور فلزیاب می فرستد و آنها را وادار می کند تا در آن منطقه برای موارد مورد علاقه جستجو کنند.

فلزیاب ها را می توان برای یافتن اقلام کوچک مانند سکه ها، جواهرات، آثار باستانی و سایر مصنوعاتی که ممکن است در زیر زمین دفن شده یا گم شده باشند، استفاده کرد. بیشتر علاقمندان از فلزیاب برای یافتن سکه و سایر اقلام با ارزش استفاده می کنند. پرسنل امنیتی از گنج یاب ها برای یافتن سلاح ها و کالاهای قاچاق مانند چاقو، تفنگ یا مهمات در مناطقی که مجاز نیستند استفاده می کنند.

فلزیاب ها همچنین می توانند در ایست های بازرسی امنیتی و فرودگاه ها به منظور یافتن اقلام فلزی مانند چاقو، تفنگ و سایر اشیاء فلزی که ممکن است در زیر لباس یا در چمدان پنهان شده باشند، استفاده شوند. در حفاری‌های باستان‌شناسی، اپراتورهای فلزیاب می‌توانند محل سکه‌ها، سلاح‌ها، مصنوعات و سایر مواردی را که ممکن است هزاران سال قدمت داشته باشند و اغلب در زیر سطح زمین مدفون شده‌اند، مشخص کنند.

اخیراً، فلزیاب‌ها در تلاش‌های امدادی برای یافتن افرادی که در زیر آوار گیر افتاده‌اند یا به‌طور دیگری در زیر زمین مدفون شده‌اند، استفاده شده‌اند. این امدادگران برای یافتن افراد نیازمند نجات و همچنین اشیاء و اقلامی که ممکن است در طول رویداد پراکنده شده باشند، به گنج یاب ها متکی هستند.

فلزیاب ها همچنین در اکتشافات ساحلی مورد استفاده قرار می گیرند و کویل های آنها به دنبال اقلامی مانند سکه ها یا جواهراتی هستند که ممکن است در شن ها مدفون شده باشند. علاوه بر این، پرسنل نظامی از آشکارسازهای فلزی برای یافتن قطعات مهمات یا مواد منفجره که ممکن است در میدان جنگ باقی مانده باشند، استفاده می کنند.

Sign this Petition

By signing, I accept that sameenasadi will be able to see all the information I provide on this form.

We will not display your email address publicly online.

We will not display your email address publicly online.


I give consent to process the information I provide on this form for the following purposes:
Paid advertising

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...