كمپين حمايت از علي ضيا مجري توانمند صدا و سيما

Sama

2015-11-05 13:10

آقای ضیا واقعا مجری توانمند و با گذشتی هستنذد.با اینهمه توهینی که به خانوادشون شد واقعا گذشت بزرگی نشون دادن.ممنوع تصویر شدنشون کار اشتباه و اشتباه تر اینکه متهم به اشکال شرعی و مجلس مختلط اعلام شده.که یک دروغ بزرگ از طرف صدا و سیماست و به هیچ وجه برای مردم قابل توجیح نیست این حرف چون کافه ایشون در یک محل و عموم مردم شرکت داشتند.من آقای ضیارو حمایت میکنم از ته دلم میخوتم برگردن.ولی باید بیشتر مواظب رفتارشون باشند.

rahaa

2015-11-05 14:21

• ما ضیایی هاهمه میخواهیم هر چه زود تر مجریمون

برگرده به کی باید بگیم؟

Guest

2015-11-05 14:22

ما ضیایی هاهمه میخواهیم هر چه زود تر مجریمون

برگرده به کی باید بگیم؟

Guest

2015-11-05 14:34

سلام؛خسته نباشید ما از سید علی ضیا حمایت میکنیم چون معتقدیم ایشون یکی از بهترین و توانمندترین مجریان صدا وسیماست؛و فداکاریها و زحمات ایشون را در کمک به حا جی ها و کشته های سرزمین وحی قابل ستودنه و خیلی از فعالیتهای مثبت دیگه؛حیفه که به خاطر یک اشتباهی که مرتکب شدند و بعد خودشون به آن واقف شدند و عذر خواهی کردند ممنوع التصویر شوند ما از مسولان صدا وسیما در خواست داریم که ایشون را ببخشند واجازه فعالیت در صدا وسیما رابه ایشون بدهند با تشکر

Guest

2015-11-05 15:13

ما خواستا لغو ممنوع اتصویر شدن مجری توانمند کشورمان آقای سید علی ضیا هستیم.

Guest

2015-11-05 15:14

سلام یه مطلب مهمی رو در رابطه با مجری محبوبم اقای علی ضیا لازم میبینم به اطلاع برسونم من به عنوان یک جوان از مدیریت سازمان خواهش میکنم از حقوق کسی که با تمام فحاشی ها و ناسزا هایی که توی فضای مجازی و صفحه شخصیشون شد و ایشون تنها سکوت کردن دفاع کنن و اجازه نده یک سری از طرفدار نماهای یه تیم ورزشی که مسلم است تنها وتنها برای ممنوع التصویر شدن ایشون که انسانی موفقی هستن به هدفشون برسن .و امیدوارم سازمان صدا و سیما کمک های اقای ضیا در فاجعه مناو ابراز همدردی با کودک بیمار و رفتگر پیر رو فراموش نکنن چرا که مردم هرگز فراموش نمیکنن! در ضمن مگر سازمان چند تا مجری توانمند مثل اقای ضیا دارد که حالا به خاطر یه فیلم که بی اجازه و در کافه شخصی گرفته شده و منتشر شده ممنوع التصویر بشه؟گرچه که صدای جوانانی مثل من هرگز به گوش تصمیم گیرنده ها نخواهد رسید . امااگه قرار بر این باشه که هر کسی به خاطر شادی بعد از گل و شعار به تیم حریف صرفا جهت ابراز خوشحالی این چنین مجازات بشه باید نصف حاضرین ورزشگاه ازادی و سایر طرفدار های این تیم مورد ماخذه قرار بگیرند . طرفدار های تیم استقلال انقدر با شعور و بزرگوار هستن که این اشتباه رو نادیده بگیرند میدونن اگر خودشون هم جای ایشون بودن چه بسا بیشتر خوشحال میشدن ...!

Guest

2015-11-05 15:16

ma mikhaym mojrimoon bargardeh chon to in chand saleh sabet kardeh behtarineh va tahala ham keh chizi nagofte az khobish boodeh

r

#108 zahra

2015-11-05 15:30

من مخالف ممنوع التصویر شدن آقای ضیا هستم ایشون عذرخواهی کردن وبه اشتباهشون پی بردن لطفا اینکارو نکنید وبرای صداوسیما هم متأسفم که آبروی آقای ضیارو تو تلوزیون بردن حقشون نبود واقعا 

Guest

#109 Re:

2015-11-05 15:32

#1: -  

Guest

2015-11-05 15:53

من از مجری مهربون و دوست داشتنی و اخلاق مدار آقای ضیا حمایت می کنم و مدیران صدا و سیما خواهش می کنم ممنوع التصویری ایشون رفع بشه و زود به صدا و سیما برگردن و برنامشون رو اجرا کنن

Guest

2015-11-05 15:55

من یک ضیایی ام و ضیایی خواهم ماند
obaidi

2015-11-05 15:59

امیدوارم همه افرادی که در این قضیه دخالت داشته اند و اینگونه دل صاف و مهربان سید ما را شکستند فقط یک ثانیه به این هم فکر کنند که خدایی هم هست و باید روزی جوابگوی این دل شکستن باشند ، تاوان دل شکسته دادن خ هم آسون نیست

Guest

2015-11-05 16:28

Dar varzeshgahai ma alfaze rakik v zesht be bazikonan v morabian nesbat dade mishe kesi sedashsm dar nemiad!ama in rasmesh nist baraie kare aghaie ali ziae,mamnooe tasvir dar nazar gerefteshe

Guest

2015-11-05 16:29

سلام ، آقای ضیا باید هرچه زودتر به تلویزیون برگرده ، ایشون تنها مجری هستن که توی این چند سال واقعا نمونه بودن و به جریت میشه گفت از بهترین ها هستن ، من نمیدونم واقعا این ملت چه جور آدمایی هستن ، چطور دلشون میاد این بنده خدا رو انقدر ازار بدن ، اقای ضیا عذر خواهی هم که کرده اما متاسفانه شعور گذشت کردن هم ندارن خیلی ها ، ما از صمیم دلمون دوست داریم علی ضیا برگرده

Guest

#115 علی ضیا بااااااااااااید برگردد

2015-11-05 16:31

حکم ممنوع التصویری آقای ضیا باید لغو بشه ، ما به حضور ایشون تو تلویزیون احتیاج داریم 

از حمایتشون هم دست نمیکشیم

Guest

#116 علی آقا یه دونه است

2015-11-05 16:42

علی آقا کاری نکرده که نشه بخشیدش ، من هم استقلالی ام ، من هم روی تیمم غیرت دارم اما انقدرم بی غیرت نیستم که نامردی خیلی هارو در حق علی آقا ببینم ، این بنده خدا مگه چی کار کرده ؟ تورو به خدا یه ذره منصفانه برخورد کنیم ، جدیدا از این که یه استقلالی ام شرم میکنم ، با این گندی که طرفدارای به ظاهر طرفدار زدن دیگه روم نمیشه بگم استقلالی ام ،اصلا به فرض علی آقا اشتباهی هم کرده باشه ، عذر خواهی هم که کرده دیگه چه دردتونه ؟ ما حتی لیاقت شنیدن عذر خواهی تو رو هم نداریم علی آقا ، ولی به عنوان یه استقلالی از ته دلم میگم خیلی دوست دارم و همیشه طرفدارت بودم داداش ، به امید خدا هرچه زودتر مشکلت حل میشه شک نکن ، چون تو خوبی ، خوب میاری ... علی جون داداش تا آخرش از حقت دفاع میکنم ، اصلا ممنوع التصویری یعنی چی ؟ خداوکیلی شنیدم دود از سرم بلند شد ، سید علی ضیا باید هرچه زودتر به تلویزیون برگرده ، یه عالمه طرفدار پشت سر سید واستادن ، تنهاش نمیذارن

Guest

2015-11-05 17:00

علی ضیا نباید ممنوع التصویر باشن ایشون باید هر چه سریعتر برگردن...حقشون نیست....مسولیین .رسیدگی کنن..اقا سید ما باید برگرده هر چه سریعتر لطفا.

Guest

#118 حضور علی ضیا را خواستاریم

2015-11-05 17:19

سلام به همه دوستان طرفدار ، منم مثل شماها اومدم که از سید عزیزمون طرفداری کنم ، حق آقای ضیا این نبود ، ایشون به تلویزیون باید برگردن ، از همه ی مسیولین خواهش میکنم که به این موضوع رسیدگی کنن ، آخه مگه چه گناهی انجام گرفته که انقدر بزرگش میکنین ،نمیفهمم به خدا،خواهشا تجدید نظر کنینذ

Guest

2015-11-05 17:33

سلام ، بعضی از ایرانیها واقعا باید خجالت بکشن بابت رفتاری که با آقای ضیا داشتن ، ماشاله رسانه ها و جامعه ی خبرنگار ما هم که درانتشار خبردروغ کم نذاشتن ، آقای علی ضیا مگه چه خبط و خطایی کرده که اینجوری دارین بهشون حمله میکنین ، خیلی نامردین ، مگه خوبی های این مردو فراموش کردین مگه یادتون رفته تو فاجعه ی منا چقدددددددر به آسیب دیدگان کمک کردن ، مگه یادتون رفته توی یه برنامه زنده ، جلوی دوربین ، به خاطر یه پسر بچه ی سرطانی موهاشو زدکه به اون بچه نشون بده تنها نیستی،درست نیست خوبی هاشو به یه خطا اونم یه خطای پیش پاافتاده بفروشیم، الان وقتشه که از دل و جان مایه بزاریم برای حمایت این مرد شریف ، از همه ی مسیولین صداسیما کمال خواهش وتمنا رو دارم که حتما علی ضیارو به تلویزیون برگردونن ، خواهش میکنم

Guest

2015-11-05 17:36

توهینی در کار نبوده کارای قبلی اقای ضیا رو در نظر بگیرن بعد بخاطر یه شادی اونو ممنوع التصویر کنن واقعا کارشون خیلی تند بوده

Guest

#121 تلویزیون بدون علی ضیا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2015-11-05 17:39

سیدعلی ضیارو همه دوست دارن وناراحتن ازاینکه یه همچین اتفاقی براشون افتاده ، من به عنوان عضوی از جامعه ی ضیایی از عزیزان صداسیما خواهش میکنم که در حکمی که دادن تجدید نظر کنن ، تلویزیون بودن آقای ضیا معنی نداره

Guest

#122 چرا علی ضیا ؟؟؟

2015-11-05 17:54

چراعلی ضیا؟؟؟؟؟؟ چرا فقط اونو زیر ذره بین گذاشتین؟ چه قدر ازین توهینا به فوتبال و مربی هاشده ، مگه یادتون نیست عادل فردوسی پور چند سال پیش به اقای مظلومی چی گفت ؟مگه یادتون رفته سامان گوران به علی دایی توهین کرد ؟ چرا اون موقع صداتون درنیومد ؟چرا به اونافحاشی نکردین؟ چرا تو این دنیا فقط مظلوما آسیب میبینن ؟آقای ضیاعذرخواهی هم که کرد دیگه چی میگین؟ چرا ممنوع التصویرش کردین ؟چرافردوسی پور ممنوع الکار نشد؟اگه علی ضیا به قول خودتون توی یه مهمونی اینکارو کرده ،فردوسی پور که جلوی دوربین توهین کرده یعنی چه فرقی میتونه بین دو مجری باشه؟ عزیزان مسیول ،چرا بی انصافی میکنین؟خدایی یه سر به فضاهای مجازی بزنین،،،،،ببینین چندین نفرازهنرمندای عزیزمون از اقای ضیاطرفداری کردن ؟؟؟ فقط همینو میگم که علی ضیا  تنها نیست ، همیشه برای ما عزیز بوده ،هستو خواهد بود ، ما حمایتش میکنیم ، انقدر که بالاخره به تلویزیون برگرده ، خداهم پشتومونه ، فقط خواهشا دوباره فکرکنین عزیزان مسیول مالشگرمون خداست یاعلی مدد

Guest

#123 مسعود ملکی

2015-11-05 18:14

سلام ، آقا سید ما خیلی خوبه ، واقعا پسر ماهیه ، من نمیدونم چرا ممنوع التصویرش کردین،حقش این نبود،خدایی شماهایی که فحش بارونش کردین بنده خدارو،اگه هرکدومتون تواون موقعیت قرارمیگرفتین و تیم محبوبتون دقیقه نود گل مشتی میزد،،،،،ذوق نمیکردین؟خب معلومه که ذوق میکردین،علی بیچاره هم که کار بدی نکرده،خوشحالی کرده، البته ناگفته نماند که علی تقصیرکاره،چون خوشحالی کرده ،خوشحال هم تو مملکت ما جرم بزرگی محسوب میشه،علی آقا،همشهری منه،عین داداش دوسش دارم خدابه سر شاهده،دلم میخواد زودتر از قاب تلویزیون ببینمش،بزرگان صداسیما وعزیزان دست اندر کار، بیشتر فکرکنین،راستی یه تشکر مشتی از همه طرفداری علی آقای گل به قول سید.....دم شما گرم

Guest

2015-11-05 19:27

امیدوارم که هر چه زودتر مسئولین صداسیما از نظرشون صرفه نظر کنن!!!

Guest

2015-11-05 19:45

باسلام و عرض ادب خدمت شما .دیروز خبر ممنوع التصویر شدن علی ضیا را متوجه شدم و خیلی خودم ناراحتم ایشون هم انسان ان و هر انسانی اشتباه میکند .هر انسانی خوبیها و بدی هاییی دارند .نباید خوبیهای علی را ندیده بگیریم و فقط بدیهاشو در نظر بگیریم .ایشون بسیار انسان معتقد و باشرفی هستند که اشتباهی کردند و خودشون پذیرفتن . ..من یک استقلالی هستم... و خودم هم اشتباهاتی کردم منصفانه نیست که با علی ضیا اینکاررا بکنید من یه ضیایی ام.....