Stop izgradnji nebodera iza hotela "Podgorica"

Contact the author of the petition

This discussion topic has been automatically created of petition Stop izgradnji nebodera iza hotela "Podgorica".


Guest

#51

2015-12-30 11:54

Becouse it's ugly and destroying our city!

Guest

#52

2015-12-30 12:58

Arhitektura je svjedočanstvo kulture ali i ideologije koja je konstituše kroz razvoj, djelovanje i misao društva. Ne dozvolimo da vulgarna i bahata sila upravlja našim sudbinama, čineći nas taocima prostakluka i varvarizma!
veseli jan

#53 Re:

2016-01-01 23:41

#4: -  

 To zvuci vrlo dobro!


Guest

#54

2016-01-04 17:33

Ne zelimo vise ovaj HAOS koji vlada u arhitrkturi....Gdje ste bili i za zgradu bioskopa,,Kultura,,,hottl,,Crna Gora,,...Sad i ovo....

Guest

#55

2016-01-06 22:53

Još jedan u nizu bezobzirnih, neprofesionalnih i krajnje sramnih pokušaja da se silom mijenja lice Podgorice. Ne dozvolimo da se ovo ostvari!

Yet another in a line of inconsiderate, unprofessional and above all- shameful attempts at forcefully changing the face of Montenegro's capital- Podgorica. Let us help prevent this from happening!
Arhitekta, jedan od

#56 "Borbin" laureat

2016-01-16 22:04

Kad se rušio hotel crna gora slegao sam ramenima, ali sam rekao da ću se pobuniti ako se primaknu hotelu podgorica i ne sluteći da će se to desiti ovako brzo. Zašto? Zato sto je ovo primjer svjetske arhitekture i ambijentalnog uklapanja, zato sto ovaj neboder stoji kao piletu e rogovi, zato sto nadogradnja nečega sto kažeš da vrijedi ne može biti veća od tog nečega i još hiljadu zato... Smrdi na KIC i šund cijela ova priča da mi je u domenu nerealnog