Nagrada za humanost Irine Helge Breskvar

čestica u moru nesebičnih ljudi

/ #7 Re: Re:

2014-06-07 20:26

Poštovana gospođo Irina!

Čitam ovaj tekst po ne znam koji puta...i ne mogu vjerovati da ste Vi nekome dozvolili da Vas istakne kao jedinku. Da li je Vaš ego toliko jadan da ste si dozvolili da sebe istaknete za nešto što ne zaslužujete i da se podvrgnete podsmijehu svih koji ovo pročitaju.(a vjerujte mnogo ljudi je ovo pročitalo i pita se isto što i ja)

Jedna strašna tragedija je na površinu je izbacila jedan tjedan i od njega stvorila jedan predivan grad čiji stanovnici su donijeli  to mnoštvo kutija i vrećica...jednu predivnu grupu mladih ljudi koji su to sve prebacili preko svojih ruku (žalosno je da Vi za njih niste izborili čak ni naziv...Ali mogu Vam pomoći...LJUDI SA SRCEM koji su tjedan dana radili težak posao sa srcem iako nikad možda nisu ni bili na tome dijelu Hrvatske,nisu nikada ni sreli u prolazu te ljude kojima su nesebično poklonili svoj tjedan slobodnog vremena)...Vi možete svojim pričama umanjivati zasluge "Puma",ali osim Vas bilo nas je još koji smo vidjeli njihovu vrijednost.A ako se malo prisjetimo,te "Pume"su prije samo nekoliko godina odradile lavovski dio posla za Hrvatsku da bi sada netko od nas kako bi isplivao na površinu to sve umanjio ili zaboravio.

Da i Vi ste bili tamo,ali samo kao kapljice vode u moru ljudi koji su došli kako bi pomogli.Sjetite se prvog dana kada nas je oko 4 sata poslije podne umalo preplavila rijeka divnih Varaždinaca koji su nesebičnio donosili svoje donacije i nitko od njih nije rekao: TO SAM JA,IMAM IME I PREZIME, samo su pitali: šta još mogu napraviti?

Možda je Vama važno da se o Vama piše,ali nemojte  svojim tlapnjama kvariti jedno divno umjetničko djelo jednog grada.Jer u cijeloj toj priči Vi se jako malo bitni kao jedinka,tek u kompletnoj slici Vi dobivate na vrijednosti.

Ako Vam priznanja nešto znače onda si možete uzeti samo kopiju zahvale koja će jednog dana stići na adresu ...ali kompletne grupe koja je kreirala OVO REMEK DJELO.

UZ dužno poštovanje !

moje ime je nevažno čak i sada...mogla bih se slobodno potpisati CIJELA SLAVONIJA!